Ви шукаєте освітнє середовище і якісний догляд за Вашою дитиною?

Welcome to GENESIS

Ми - Сергій та Костянтин довгі роки займаємося своєю улюбленою справою - а саме навчанням дітей бойовим мистецтвам.
Протягом нашої тренерської діяльності ми побачили, що в основному, спортивними заняттями охоплені діти старше 6 років. Молодші діти, незважаючи на велике бажання батьків, не залучені в фізвиховничий процес.
Ми вважаємо, що оптимальним варіантом для їх розвитку була б організація Gadget-free занять (наскільки це можливо) в поєднанні з необхідним для даного віку збалансованим розумовим, творчим та фізичним навантаженням.
Тому у нас виникла ідея створення садка раннього розвитку і спорту Genesis для дітей 6 років і молодше, який нам подобається і який, сподіваємося, полюбите і ви!
Image

Метою нашої програми є розвиток інтересу дитини до пізнання, активності, допитливості, його відкритості до взаємодії з навколишнім світом. Програма навчання базується на основі програми «Дитина» з використанням авторських розробок і кращих напрацювань світових методик. Програма складена з урахуванням вікових можливостей дітей і включає в себе наступні заняття:
 • Пізнавальний розвиток

 • Розвиток мовлення

 • Арифметика малятко

 • Сенсорна терапія

 • Логопедичні заняття

 • Англійська мова

 • Музика

 • У світі казок

 • Підготовка до школи

 • Акробатика

 • Талановиті пальчики

Всі заняття проходять в ігровій формі, тому проходять легко і цікаво, прагнення до отримання нових знань формуються і полягають в багаж, яким діти будуть користуватися і вдома.

Квалифицированный персонал
Кваліфікований персонал
Закрытая территория под охраной
Закрита територія під охороною
Видеонаблюдение
Відеоспостереження
Оборудованные под потребности детей помещения
Обладнані під потреби дітей приміщення
Ежедневные фото-, видео- отчёты в специальной вайбер группе
Щоденні фото-, відео- звіти в спеціальній вайбер групі
Открытый, честный диалог с родителями
Відкритий, чесний діалог з батьками
Дети от 1.5 лет
Діти від 1.5 років
Маленькие группы до 10 детей
Маленькі групи до 10 дітей
Коррекционный массаж
Корекційний масаж
Занятия с логопедом-дефектологом
Заняття з логопедом-дефектологом
Сенсорная терапия
Сенсорна терапія
Спорт
Спорт

Продовжений день

від 300 грн.

Контроль виконання дитиною домашнього завдання ми беремо на себе!

Садок повного дня

9900 грн.

Ми точно знаємо, що діти - найдорожчий скарб, що є на світі! Саме тому, в нашому Саду повного дня створені всі умови для всебічного розвитку дитини в доброзичливому, комфортному і безпечному середовищі.

Міні сад

7000 грн.

У нашому міні саду Ваша дитина отримає творчий, музичний та спортивний розвиток, кваліфікований догляд і турботу, цікаві заняття в ігровій формі

Додаткові заняття

від 150 грн.

На заняттях в наших студіях і секціях діти розвиваються всебічно, досягають високих результатів, а також отримують задоволення від процесу

Дні народження, цікаві івенти

від 2500 грн.

Ми підтримуємо наш центр на найвищому рівні, облаштовуємо ексклюзивними, якісними речами, створюємо веселу атмосферу за допомогою анімаційних шоу. Територія доглянута і адаптована під дітей, тому проведення будь-яких дитячих заходів залишить незабутні враження у ваших гостей і вас

Спортивно-пізнавальний табір

від 500 грн.

Для дітей молодшого шкільного віку проводимо спортивно-розважальний, науково-пізнавальний табір. Насичений день цікавими квестами, іграми, англійською мовою, професійними тренуваннями і купанням в басейні. Програма табору нікого не залишить байдужим, багато позитивних емоцій та нових відкриттів чекають на вашу дитину


Відправте нам повідомлення

Contact us

Ваше повідомлення надіслано!